-->

ЛАЗЕРТАГ

Лазертаг

Нова послуга в пейнтбольному клубі Камікадзе, де стрільба ведеться інфрачервоними променями. При попаданні променя в датчик на голові суперника, він вважається "ураженим" і його зброя відключається на 3 секунди

Тож, якщо ти любиш тримати в руках зброю, хочеш скинути зайві кілограми, гарно провести час з друзями на природі і отримати свіжу порцію адреналіну, але при цьому не отримати синців  - замовляй у нас ЛАЗЕРТАГ.

Лазертаг - пейнтбол без болю, фарби та шахрайства!!!

Лазертаг Львів та Львівська область: Брюховичі, Винники, Дубляни, Сокільники, Солонка, Миколаїв, Городок, Судова Вишня, Яворів, Новояворівськ, Жовква, Жидачів, Перемишляни, Бібрка, Пустомити, Щирець, Червоноград, Сокаль, Старий Самбір, Турка, Стрий, Сколе

Назва походить від двох англійських слів - laser (лазер) і tag (мітка), часто гру називають «лазерний бій». Придумав лазертаг в 1977 році американець Джордж Картер III, перебуваючи під сильним враженням від перегляду фільму Джорджа Лукаса «Зоряні війни». Крім розважально-спортивного застосування, в даний час лазертаг активно використовується в тренуваннях різних армійських та спеціальних підрозділів багатьох країн світу. Одним з достоїнств лазертага є те, що можна легко реальну бойову стрілецьку зброю на час перетворити на «тренувальну». Принцип полягає в тому, що спеціальні моделі зброї оснащені комп'ютеризованою системою з інфрачервоними випромінювачами, а на бійцях розташовані сенсори - датчики поразки (як правило фіксуються на голові, тулубі і на самій зброї). При безпечному для людини попаданні імпульсом інфрачервоного світла в датчик поразки лунає звуковий і вібро сигнал. Система фіксації поразки гравця дуже надійна в порівнянні з іншими військовими іграми, оскільки не дозволяє особливо «розумним» гравцям грати в «нєсознанку», ігнорувати поразку або в простолюдді зображати з себе «Маклауда» (безсмертного).

Лазертаг

Переваги:

1) Велика дальність стрільби

2) Повна відсутність перешкод від вітру при грі на відкритому повітрі

3) Відсутність необхідності застосовувати спеціальні захисні засоби: маски, шоломи, рукавички та інше

4) Відсутність матеріальних витрат на боєзапас

5) Неможливість приховати попадання

6) Можна грати в місцях скупчення людей (парки, зони відпочинку, будівлі)

Недоліки:

1) Інфрачервоний промінь «лазера» не долає ніяких перешкод і «дзеркалить» від стін

2) Неможливо зрозуміти, хто в кого стріляє по звуку, траєкторії польоту «кулі» або за потраплянням в різні об'єкти

3) Якщо датчик на лобі, то потрапляння в шию аж ніяк не «смертельне», що звичайно знижує реалістичність гри

4) Відсутні масові ігри з великою кількістю учасників

Лазертаг - активна гра, яка відбувається в реальному просторі і часі з реальними людьми, суть якої полягає в "ураженні" суперника безпечним інфрачервоним променем зі зброї, яка є повним аналогом по масі і габаритам тій, що стоїть на озброєнні військ різних країн світу.

Лазертаг має багато переваг у порівнянні з пейнтболом, страйкболом чи хардболом:


ВІДСУТНІСТЬ БОЛЬОВИХ ВІДЧУТТІВ

тому грати в лазертаг можуть однаково як чоловіки так і жінки чи діти.

ВІДСУТНІСТЬ ДУНКАНІВ МАКЛАУДІВ

оскільки попадання фіксується електронікою, зшахраювати неможливо, автомат "ураженого" гравця відключиться автоматично.

РІЗНОМАНІТНІ РЕЖИМИ ПРОГРАМУВАННЯ

ПО КІЛЬКОСТІ ЖИТТІВ І ПАТРОНІВ,  дозволяє урівняти шанси різних по силі, досвіду, кількості гравців, а також пропрацьовувати різні сценарії гри.

ВЕЛИКА ДАЛЬНІСТЬ СТРІЛЬБИ

робить лазертаг максимально наближеним до реальних бойових дій.

Отже, якщо ви фанат "Контр Страйку" чи інших комп"ютерних стрілялок - досить гнити біля монітору, вам дорога в пейнтбольний клуб Камікадзе на ЛАЗЕРТАГ!!!

УВАГА!!! ДЛЯ ІМЕНИННИКІВ 1 ГОДИНА ГРИ БЕЗКОШТОВНО!!! 

Замовити гру в лазертаг ви можете за телефонами

Ігри в лазертаг можна проводити як на наших майданчиках так і в будь-якому зручному для вас місці. Лазертаг є грою безконтактною і абсолютно безпечною для гравців і оточуючих їх людей, тому бавитись в нього можна в спортзалі вашої школи, корпусі інституту, коридорах офісу чи цехах підприємства. Погляньте на місце вашого навчання чи роботи з іншого ракурсу!

Опубліковано admin

Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь:

X
Замовити дзвінок
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed