КОРПОРАТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК У ЛЬВОВІ

Для багатьох сучасних компаній її працівники – це найбільша цінність, основний капітал. І будь-якому працівнику потрібен відпочинок. Корпоративний відпочинок уже давно перестав бути чимось надзвичайним. Це відпочинок людей, які проводять разом щодня по 8-10 годин, які об”єднані не тільки печаткою в трудовій книжці, а певною метою і ціллю, які не просто сидять поруч на робочих місцях, а працюють пліч-о-пліч на досягнення поставленого результату. Власне тому створення корпоративного духу та дружньої атмосфери в колективі є важливим фактором: адже люди працюють не лише заради зарплати, бонусів і премій, а й заради задоволення. "Влитися в колектив", стати членом команди також важливо для кожного.

Організація святкових заходів з використанням активних командних ігор на свіжому повітрі дозволить вирішити кілька задач одразу: налагодити взаємовідносини в колективі, відійти від "заїжджених" застіль в офісі чи ресторанах міста, мотивувати працівників і покращити враження від компанії.

Що отримує замовник корпоративного відпочинку в клубі Камікадзе?

1. Першокласне проведення корпоративу (за 7 років роботи у нас відпочивали Київстар, Нова Пошта, Елекс, Епіцентр, Метро, Мі100, Клуб Ділових Людей, банки Плюс, Львів та Укрсоцбанк, Командор, безліч алкогольних і кондитерських компаній, ІТ-фірм і багато інших компаній).

2. Найширший вибір активних мілітарі-ігор: пейнтбол, страйкбол, лазертаг (для любителів драйву і динаміки, для любителів стратегій і для тих хто боїться болю і синців).

3. Власний майданчик в готельно-відпочинковому комплексі «Чарівна Долина» (окрім наших ігор там можна порибалити, пограти в теніс, волейбол чи мініфутбол, покататись на квадроциклах, полазити в мотузковому парку, і звичайно ж посмажити шашлик біля альтанки).

4. Велику кількість сучасного обладнання, яка дозволить відпочивати від 10 до 100 чоловікам одночасно (при потребі ця цифра може бути збільшена).

5. Фото- і відео звіти з ігор (буде чим похвастатись і що обговорювати протягом наступного робочого тижня).

6. Максимум позитивних емоцій в згуртованому в «боях» колективі.

Все це і навіть більше вам забезпечить корпоративний відпочинок у клубі Камікадзе.