ДИТЯЧИЙ ПЕЙНТБОЛ І ЛАЗЕРТАГ У ЛЬВОВІ

Всі батьки мріють виховати своє чадо сміливим і мужнім, рішучим і з лідерськими якостями. Але не зажди батькам це вдається зробити самостійно, оскільки ці якості виробляються переважно в колективі. Тому батьки часто віддають своїх дітей на різні спортивні секції, так як спорт сприяє розвитку цих характеристик як ніщо інше. Наш клуб пропонує чудову програму, яка поєднює заняття спортом і активний відпочинок для дітей шкільного віку: дитячий пейнтбол і лазертаг у Львові.

Хоча ці ігри на перший погляд і схожі на “войнушку” – насправді це спорт який викликає захоплення. Вони не викликають агресію у дітей, а навпаки, допомагають "розрядитися", виплеснути накопичені негативні емоції. Після гри дитина без упину розказуватиме всім про нюанси гри, а також ділитиметься враженнями про свої подвиги зоднокласниками та друзями.
Перш за все ми дбаємо про безпеку дітей, тому від першої хвилини перебування у нас ваша дитина буде під належною увагою і опікою кваліфікованого персоналу.

Зазначимо, що спеціально для дітей у нас крім бронежилетів є також форма маленького розміру (від 42р), тому грати дітям буде цілком комфортно.

Наш досвід показує, що в пейнтбол і лазертаг діти грають з 10 років. Проте треба зважити на те, що маркер (зброя в пейнтболі) разом з балоном і кульками важить не менше 2 кг, а автомат (зброя в лазертаг) від 2 до 4,5 кг. Тим не менше ігри складаються з 5-10-хвилинних раундів, які чергуються з відпочинком, що цілком дозволяє дитині набратись сил перед черговим “боєм”.

Як це відбувається?

1. Гравці, що прийшли на гру, екіпіруються масками (тільки в пейнтболі), бронежилетами, наколінниками і камуфляжною формою.

2. Проводиться інструктаж, де інструктор детально розповідає про правила техніки безпеки і основи ведення гри.

3. Група ділиться на 2 команди і в супроводі інструктора вирушає на ігровий майданчик.

4. Грають раунд за раундом (в середньому 2-3 год), поки не награються (приблизно 10-12 ігор).

В сучасний вік комп”ютерних технологій пейнтбол і лазертаг для дітей у місті Львів – чудові способи поєднати захоплюючу пригодницьку комп”ютерну стрілялку з реальною активністю і заняттям спортом. В той час як знайомство зі спортом у більшості сучасних дітей обмежується 2-3 уроками фізкультури в тиждень, такі ігри як пейнтбол і лазертаг дозволять дитині отримати не тільки велику дозу адреналіну, а й навчитись володіти своїм тілом, витримувати фізичні навантаження. А для молодого організму, який розвивається це не просто важливо, а навіть необхідно.

Багато хто вважає, що пейнтбол і лазертаг цікавить тільки хлопчиків. Запевнимо вас, що ці ігри можуть бути однаково цікавими і дівчатам.

Не варто також ігнорувати запрошення дітей пограти з ним разом. Діти швидко схоплюють навички гри, і враховуючи те, що вони виростають на комп”ютерних іграх, уже через 1-2 раунди переваги в віці як не було.

Окрім того, з точки зору сімейної психології, немає нічого кориснішого, ніж день проведений сім”єю на свіжому повітрі в цікавій і захоплюючій грі. Як часто ми жаліємся на те, що втрачаємо контакт зі своїми дітьми, мало приділяємо їм часу і перестаємо їх розуміти. Саме ці ігри дадуть вам можливість емоційно зблизитись з дитиною, пережити спільні пригоди (перемоги і поразки), які в майбутньому виллються в спогади під девізом: «А пам”ятаєш..?»

Зверніть увагу, що ми організовуємо не тільки дитячий пейнтбол і лазертаг у місті Львів, а й проводимо корпоративний пейнтбол, страйкбол і лазертаг у Львові та області, а також організовуємо дні народження з можливістю виїзду на територію замовника.