ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ДИТЯЧІ ДНІ НАРОДЖЕННЯ, ХОЛОСТЯЦЬКІ ВЕЧІРКИ, ІМЕНИНИ ЛЬВІВ

Всі люди періодично стикаються з питанням: де і як відсвяткувати день народження дитини (чоловіка, дружини, другої половинки, колеги по роботі, холостяцьку вечірку, іменини)? Чим цікавим зайняти гостей? Яку родзинку додати до святкування?

Рішень багато, а бажання одне: свято хочеться провести весело, наситити його яскравими враженнями, здивувати гостей і зробити його незабутнім. Давно стали неактуальними запрошення додому, потрохи банальними стають і святкування в кафе-ресторанах міста.

А чи ви пробували поєднати святкування з активним відпочинком? Ми переконані, що перебування на природі, свіже повітря, спільна підготовка з друзями сподобаються кожному гостю. Окрім приготування шашлика на мангалі і ігор з м”ячем запропонуйте гостям зіграти в пейнтбол.

Дехто ще жодного разу не грав в цю захоплюючу гру і спробує себе в ній вперше, а комусь пощастить заново пережити незабутні враження і вхопити свою дозу азарту і адреналіну. Одне ми гарантуємо точно: це свято дійсно запам”ятається його учасникам на все життя. Далеко не секрет що пейнтбол – це безмежно цікаве, активне і позитивне проведення часу. Адже хто з нас в дитинстві не любив грати в «войнушки» в дворі.

«Пейнтбольне» святкування принесе вам масу задоволення, позитивні емоції та викличе безмежне захоплення як у іменинника, так у гостей і організаторів.