Про наш клуб


Пейнтбол клуб КАМІКАДЗЕ Львів був створений в 2008 році для того, щоб популяризувати пейнтбол у Львові та за його межами, об"єднати поціновувачів цього виду спорту і відпочинку. 
Наш клуб є членом "Асоціації пейнтбольних клубів" (www.pbclubs.in.ua), яка об"єднує десятки пейнтбольних клубів по всій Україні.  
На базі клубу з 2010 року тренується Тактична Пейнтбольна Команда " Mercenaries " ( Найманці ), члени якої постійно беруть участь в різноманітних пейнтбольних тактичних турнірах та Великих Пейнтбольних Маневрах в різних містах України (Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Харків тощо).
28.08.2010 року директор пейнтбольного клубу Камікадзе Дмитро Троць взяв участь у відкритому чемпіонаті Львівської області з пейнтболу в Лізі Трійок, де разом з партнерами по команді здобув бронзову медаль, а 17.09.2012 - в 4-у етапі Кубку України, де його команду уже чекало 1-е місце.
З 2010 року ми є організаторами щорічного пейнтбольного відкритого чемпіонату Кубок Веж, де члени нашої команди постійно займають призові місця.
Ми не тільки сприяємо розвитку фізично-бойового духу населення, а й підтримуємо молоді студентські таланти: з травня 2009 року ми виступили спонсорами команди КВН "BASTA" ( Галицька Ліга КВН ). В червні 2009 року наш пейнтбольний клуб став меценатом молодої КВН команди "Пасажири" ( Кубок Галицької Ліги КВН ). З 2011 року клуб Камікадзе є постійним спонсором Студентської Ліги КВН.
Також з 2011 року клуб Камікадзе виступає постійним партнером Асоціації Любительського Мініфутболу Львівщини. 
Ми не тільки вміємо швидко бігати і влучно стріляти, але знаходимо час на те, щоб помилуватися жіночою та чоловічою красою: з 2010 року пейнтбольний клуб Камікадзе постійно виступає спонсором різноманітних конкурсів краси і студентських талантів ВУЗів Львова (ЛНУ, НУ ЛП, ЛДУВС, ЛАВМ, ЛНМУ, УАД тощо), конкурсів "Перша Леді", "Суперпара Львова".
В вересні 2012 року з метою популяризації пейнтболу та лазертагу клуб  Камікадзе став учасником виставки "Ярмарок Спорту".


Наша команда


Person image

Володя /

Інструктор

Cуворий інструктор з великим досвідом проведення ігор. Перший свій прокат провів ще у лихих 90-х.

Person image

Андріан /

Організатор

вправний організатор Вашого свята. Завжди спішить на допомогу.